Pädaste Mõis

Pädaste Mõis on luksuslik viietärnihotell ja spa Muhu saarel. See on koht, kus pärineb ka Neh.

See salajane peatuspaik väikesel saarel mõjub tõeliselt värskendavalt ja pakub imelist vaadet rannajoonele.  Pädaste on suurepärane paik kus nautida Põhjala saarte kööki, lõõgastuda spa hoolitsustel ning uudistada seda rikkumatut saarekest. Kui soovid meie kohta lisa lugeda, vaata kindlasti  www.padaste.ee

Ehk lisab just Pädaste kõrvaline asukoht paigale maagilisust ja täiendab mõisa lihtsa luksuse juhtlauset, luues külalistele elegantseid, luksuslikke ja uskumatult mugavaid elamusi. Soojad puupõrandad ja mugavates proportsioonides kaunid toad loovad unustamatu õdususe. Vali  suurejoonelise Grand Sviit, Tõllakuur või Privaatne Talumaja, mis pakub täielikku, puuviljaaiaga ümbritsetud privaatsust.

Pädaste Mõis on külalistele avatud igal aastal 18. märtsist – 24. oktoobrini. 25. oktoobrist kuni 24. detsembrini ning 11. jaanuarist kuni 17. märtsini on Pädaste Mõis suletud iga-aastaseks talvepuhkuseks.

Pädaste Mõis on avatud kesktalvisel pühadeperioodil 15. detsembrist 11. jaanuarini.

Sel ajal oleme igal tööpäeval kättesaadavad eriürituste, tähtpäevade ja firma väljasõitude planeerimiseks telefonil 45 48 800 või e-postil info@padaste.ee.